Przewóz osób czyli jak dotrzeć do celu?

Twój ulubiony przewóz osób

WinnerTravel od wielu lat pomaga swoim klientom dostać się w miejsca wymarzonych wakacji. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób prywatnych które posiadają spore grupy przyjaciół i bez strachu o miejsca chcą pokonać razem duże odległości. Nie zależnie czy chcesz się dostać z Zakopanego do Gdańska czy odwrotnie. Korzystając z naszych usług bez problemu pokonasz każda odległość w obrębie naszego kraju. Charakter naszej działalności można opisać jako przewóz osób na najwyższym poziomie. Wysoki komfort podróży oraz bezpieczeństwo to podstawa wszystkich naszych usług. Jeżeli chcesz z przyjaciółmi dostać się na wymarzone wakacje skontaktuj się z nami.

Luksusowa flota

Pojazdy będące na wyposażeniu naszej floty charakteryzują się wysokim standardem który znacząco wpływa na komfort podczas jazdy. Klimatyzacja jest na wyposażeniu wszystkich aut. Dzięki temu nawet w upalne dni podróż z nami mija w wspaniałej atmosferze. Wszystkie busy posiadają także ekrany na których nasi pasażerowie mogą obejrzeć film lub teledyski prosto z youtube bowiem każdy samochód posiada dostęp do internetu. Niestety ograniczenia technologiczne naszego kraju sprawiają że nie zawsze jest zasięg. Na to już nie mamy wpływu. Na życzenie klientów istnieje możliwość zamontowania bagażnika lub podłączenia przyczepki na której można transportować rowery. Podróż z nami to nowa definicja wygody.

Wynajem busów

Potrzebujesz busa na konkretne zadanie? Wieczór kawalerski, wesele? Nie ma znaczenia jaka okazja zjawimy się i będziemy przygotowani na wszelkie okoliczności. Na potrzeby wesela nasze pojazdy będą odpowiednio przystrojone. Dzięki współpracy z zaprzyjaźnioną kwiaciarnią nasze busy prezentują się fantastycznie. Nasi kierowcy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą dlatego nie musisz się martwić że coś pójdzie nie tak. W razie jakich problemów zwrócimy część kosztów. Jednak w całej naszej karierze nie zdarzyło się aby coś takiego miało miejsce. To tylko świadczy o tym jak dobre są nasze usługi. Klienci zamawiający busa z okazji wieczoru kawalerskiego lub pańskiego mogą liczyć na mały gratis w postaci schłodzonego napoju.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to najważniejszy aspekt w tej sprawie. Dlatego dbamy o to aby każdy aspekt techniczny pojazdu był zawsze sprawny i sprawdzony. Nie oszczędzamy na serwisie bo rozumiemy że zagrożenie życia wynikające z naszego zaniedbania to koniec naszej działalności dlatego nie chcemy aby do takiej sytuacji doszło. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie i setki tyściecy kilometrów na kącie. W ten sposób wiemy że w sytuacji kryzysowej zachowają zimną krew i zadbają o bezpieczeństwo pasażerów. Podróż bywa nieobliczalna i to właśnie doświadczenie sprawia że dojeżdżasz na miejsce. Jeżeli jednak uważasz że nasz kierowca popełnił błąd możesz to zgłosić. Jeżeli faktycznie tak było część kosztów przejazdu zostanie Ci zwrócona.

Współpraca

Od wielu lat współpracujemy z firmą Przewóz osób Dejna Bus która wspomaga nas w działaniach. Firma ta charakteryzuje się ogromnym doświadczeniem i flotą o tym samym standardzie co nasza. Dzięki temu nasze możliwości są o wiele większe. Szczególnie w okresie wakacyjnym gdzie liczba zapytań jest szczególnie duża. Dejna Bus działa głównie na terenie Warszawy dlatego też najczęściej na tym obszarze wspiera nasze działania. Obsługuje także klientów biznesowych którzy potrzebują cyklicznych i stałych usług. Jeżeli chodzi o przewóz osób Dejna Bus to polska czołówka.